Aktualności

Praktyki w Kancelarii - dla studentów kierunków prawniczych i humanistycznych

Nasza Kancelaria oferuje możliwość odbycia praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów kierunków prawniczych. Praktyka taka daje możliwość ugruntowania i wykorzystania w praktyce zdobytej wiedzy, pozwala też na rozszerzenie kompetencji. Zapraszamy do składania aplikacji.

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu.
Skupiamy się na zagadnieniach prawa cywilnego i gospodarczego.
Działamy od niemal 30 lat, zapewniając naszym Klientom kompleksową pomoc prawną. W naszym zespole znajdują się prawnicy, adwokaci, radcowie prawni. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną oraz wsparcie w najtrudniejszych sprawach prawnych.

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI

Stanowisko: Praktykant/Praktykantka 

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych,
  • analiza dokumentów oraz przygotowanie orzecznictwa i komentarzy,
  • kontakt telefoniczny z sądami, urzędami oraz biurami komorniczymi,
  • bieżące wsparcie pracowników kancelarii w zakresie prowadzonych spraw,
  • pomoc przy czynnościach biurowych.

Wymagania:

  • studia na kierunku prawniczym lub humanistycznym,
  • zaangażowanie w pracę i podejmowane działania,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Kandydatom oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • praktyczne wykorzystanie zdobytej już wiedzy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: m.wietrzykowska@grzybkowski-guzek.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dominikańska 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.