Polityka prywatności


ZASTRZEŻENIA DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

1. Administratorem danych osobowych podawanych przez internautów w formularzach kontaktowych zamieszczonych na niniejszej stronie www jest Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy.

2. Dane do kontaktu:
Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
ul Dominikańska 3, 61-762 Poznań.
Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych:
telefon +48 61 852 62 77
e-mail  kancelaria@grzybkowski-guzek.pl

3. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

4. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: kancelaria@grzybkowski-guzek.pl

5. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest  wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.


POLITYKA PRAWNA FIRMY

Korzystanie z informacji zawartych w serwisie www.grzybkowskiguzek.pl oraz powiązanych usług (np. pliki do pobrania, biuletyn informacyjny) jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony użytkownika.

W trosce o bezpieczeństwo i łatwość korzystania z naszego serwisu zadbaliśmy o to, żeby zastosowane rozwiązania techniczne były jak najprostsze i kompatybilne z różnymi typami urządzeń (komputery, urządzenia mobilne).

Korzystanie z serwisu www.grzybkowskiguzek.pl nie wymaga rejestracji i/lub logowania. Dane związane z wejściami na stronę są zapisywane w systemie informatycznym wyłącznie w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa i w żaden sposób nie naruszają prywatności użytkowników.

Adresy e-mail osób, które wyrażają chęć otrzymywania biuletynu z regularnymi informacjami prawnymi ("newsletter"), wykorzystywane są wyłącznie do celów związanych z dystrybucją newslettera, nie są udostępniane podmiotom trzecim i przechowywane są w sposób uniemożliwiający pobranie ich osobom nieuprawnionym.

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy dba o najwyższą jakość merytoryczną udostępnianych materiałów fachowych (pisma procesowe, opinie prawne, arkusze kalkulacyjne itd.), jednak z powodu dynamicznych zmian przepisów prawnych Spółka nie gwarantuje, że opublikowane materiały o charakterze poglądowym mają oparcie w aktualnie obowiązującym prawie.

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy nie bierze więc odpowiedzialności za skutki ewentualnego wykorzystania informacji, cytatów, wzorów pism lub innych materiałów opublikowanych na www.grzybkowskiguzek.pl

W każdej istotnej dla Państwa sprawie sugerujemy kontakt z prawnikiem (adwokatem lub radcą prawnym), który zapozna Państwa z aktualnym stanem prawnym i udzieli niezbędnych porad.

Pliki opublikowane w serwisie www.grzybkowskiguzek.pl (np. pliki programu excel, w formatach .doc lub .pdf) zostały sprawdzone pod kątem ochrony przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, jednak osobom pobierającym pliki zalecamy korzystanie z aktualnych wersji aplikacji antywirusowych. Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy nie bierze odpowiedzialności za ewentualne szkody techniczne wynikające z zainfekowania komputera odbiorcy wirusem bądź innym niepożądanym oprogramowaniem.

Wykorzystanie materiałów opublikowanych w serwisie www.grzybkowskiguzek.pl (z wyjątkiem wzorów pism i arkuszy kalkulacyjnych zamieszczonych z adnotacją "pro publico bono") w całości lub w części, w sposób wykraczający poza użytek prywatny, wymaga każdorazowej pisemnej zgody Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski, Guzek i Partnerzy.