Nasz zespół

nasz zespół

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy, działa na rynku od 30 lat. Od samego początku skupia się na świadczeniu usług o najwyższej jakości. Stąd dbałość o zespół, którego trzon stanowią wybitnie doświadczeni Partnerzy oraz wspierający ich adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Do pracy w Kancelarii zapraszani są wyłącznie wyróżniający się młodzi prawnicy – absolwenci najlepszych uczelni z wyjątkowymi osiągnięciami.

PRZEWIŃ

Partnerzy

Tomasz Guzek
Odbył aplikacje sądową i adwokacką. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa spółdzielczego. W swoim dorobku ma aktywną działalność na rzecz korporacji adwokackiej, między innymi jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, Kierownik Szkolenia Aplikantów ORA, Przewodniczący Komisji Kształcenia Aplikantów Adwokackich przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.
Krzysztof Szczepański

Krzysztof Szczepański

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Prowadzi sprawy cywilne, gospodarcze, restrukturyzacyjne i upadłościowe. Pełni funkcję nadzorcy sądowego i syndyka masy upadłości przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w sądowych postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Amatorsko trenuje triathlon.
Marcin Szwanenfeld
Absolwent Wydziału Prawa UAM w Poznaniu, odbył aplikację sądową (zakończoną wynikiem bardzo dobrym) i aplikację radcowską. Zajmuje się szeroko pojętą tematyką prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem dochodzenia należności. Jest autorem specjalistycznych opracowań publikowanych m.in. w Przeglądzie Sądowym i Monitorze Prawniczym.
SEO Tomasz Grzybkowski

Tomasz Grzybkowski

Partner-senior, założyciel Kancelarii

Założyciel jednej z pierwszych w Poznaniu Kancelarii Adwokackich, z czasem przekształconej w Adwokacką Spółkę Partnerską Grzybkowski & Guzek. Mecenas Grzybkowski jako patron wprowadził do zawodu kilka pokoleń prawników. Po wielu latach bardzo intensywnej pracy, 20 maja 2021 roku przekazał Kancelarię młodszym kolegom.

Zespół Kancelarii

Łukasz Borkowski

Łukasz Borkowski

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zawodowo interesuje się prawem spółdzielczym, prawem rzeczowym oraz prawem gospodarczym. Posiada kilkuletnie doświadczenie praktyczne w zarządzaniu spółdzielnią mieszkaniową. Posługuje się językiem angielskim. W wolnych chwilach czyta książki oraz aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska.
Katarzyna Iwańska

Katarzyna Iwańska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Po ukończeniu studiów odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. W pracy zawodowej specjalizuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Włada językiem angielskim. Interesuje się literaturą, uprawia sport i podróżuje. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Krzysztof Kucharczyk

Krzysztof Kucharczyk

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się prawem podatkowym i handlowym. Posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim. W wolnym czasie gra w tenisa i jeździ na rowerze.
Jerzy Kozerski

Jerzy Kozerski

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W swojej dotychczasowej praktyce zajmował się przede wszystkim problematyką prawa cywilnego i handlowego. Posługuje się językiem angielskim.
Sylwia Nawrot

Sylwia Nawrot

Adwokat

Adwokat specjalizujący się w zagadnieniach prawa cywilnego i handlowego. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, posługuje się biegle językami angielskim i hiszpańskim. Prywatnie - lubi literaturę latynoamerykańską, jeździ na rowerze i podróżuje.
Beata Korcz

Beata Korcz

Specjalista ds zarządzania nieruchomościami

Specjalista do spraw zarządzania nieruchomościami. Posiada licencję zarządcy nieruchomości oraz certyfikat specjalisty w zakresie zarządzania najmem powierzchni mieszkalnych - Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W jej zakresie zainteresowań leży home staging oraz organizacja szkoleń i warsztatów dotyczących tematyki nieruchomości. Zainteresowania: podróżowanie po świecie, tematyka architektury i wystroju wnętrz, Feng shui, ogrodnictwo, zumba, czytanie książek.
Anna Ciemińska

Anna Ciemińska

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. W Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu dochodzenia roszczeń oraz postępowań egzekucyjnych.
Karolina Kołacka

Karolina Kołacka

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje doświadczenie w zakresie obsługi windykacyjnej podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych zdobywała w jednym z największych Banków w Polsce. W Kancelarii zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z odzyskiwaniem należności, egzekucją komorniczą oraz obsługą podmiotów gospodarczych. Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim. Prywatnie - miłośniczka zwierząt.
Robert Rudnicki

Robert Rudnicki

Radca prawny i doradca podatkowy

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W Kancelarii zajmuje się prowadzeniem spraw gospodarczych, podatkowych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze i czyta książki.
Katarzyna Węcłaś

Katarzyna Węcłaś

Radca prawny

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Adama Mickiewicza odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie administracyjnym oraz prawie nieruchomości. Doradza w postępowaniach administracyjnych z zakresu inwestycji budowlanych i prawa ochrony środowiska.
Aleksandra Więckowska

Aleksandra Więckowska

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację radcowską ukończyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Zawodowo interesuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym i prawem gospodarczym. W wolnym czasie lubi podróżować, trenować jogę i słuchać muzyki rockowej.
Beata Zalewska

Beata Zalewska

Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Compliance Officer, Prawnik

Absolwentka Prawa UAM w Poznaniu, podyplomowych studiów „Compliance w organizacji” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studiów managerskich na WSB w Poznaniu. Certyfikowany Compliance Officer wpisany na Krajową Listę Audytorów PIKW pod nr 8910. Prawnik z podejściem biznesowym. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, compliance, prawie nowych technologii, e-commerce oraz prawie medycznym i farmaceutycznym.
Agnieszka Borek

Agnieszka Borek

Aplikantka adwokacka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, dr nauk humanistycznych. Zawodowo interesuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim. W wolnym czasie dużo czyta. Lubi wędrówki górskie i podróże kulinarne.
Maria Kołacka

Maria Kołacka

Aplikantka adwokacka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Do jej zawodowych zainteresowań należy prawo karne oraz szeroko rozumiane prawo cywilne. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim, a także zna podstawy języka włoskiego. Prywatnie interesuje się muzyką alternatywną, literaturą i modą.
Nikodem Szwark

Nikodem Szwark

Aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Do jego zawodowych zainteresowań należy prawo cywilne. Posługuje się językiem angielskim. W wolnych chwilach interesuje się historią oraz sportem.
Anna Walczak

Anna Walczak

Aplikantka radcowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prelegentka konferencji naukowych o tematyce prawa ubezpieczeń. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w grupie kapitałowej działającej na rynku nieruchomości oraz współpracując z rzeczoznawcą majątkowym – biegłą sądową. W wolnych chwilach uprawia sport i gotuje.
Anna Kuc

Anna Kuc

Prawnik

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Po ukończeniu studiów odbywała aplikację komorniczą przy Izbie Komorniczej we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywała pracując na stanowisku asesora komorniczego w kancelariach komorniczych. W Kancelarii wspiera dział windykacji. W wolnym czasie czyta książki i uprawia sport
Martyna Kujawa

Martyna Kujawa

Specjalista ochrony danych osobowych

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Kancelarii zajmuje się ochroną danych osobowych. Prywatnie miłośniczka zwierząt i języka hiszpańskiego.
Małgorzata Wietrzykowska

Małgorzata Wietrzykowska

Dyrektor zarządzająca

Nadzoruje kwestie finansowe i organizacyjne oraz zajmuje się sprawami pracowniczymi pracowników Spółki. Z wykształcenia jest polonistką i teatrologiem. W wolnych chwilach Małgorzata sporo czyta i jeździ konno.
Natalia Gramza

Natalia Gramza

Kierownik Działu Windykacji

Absolwentka Wydziału Administracji, specjalizacja Wymiar Sprawiedliwości, w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji oraz kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W wolnych chwilach lubi czytać książki oraz jeździć na rowerze.
Magdalena Piątek

Magdalena Piątek

Asystentka Partnerów Kancelarii

Absolwentka studiów HR. W kancelarii zajmuje się umawianiem spotkań, prowadzeniem dokumentacji i sprawami organizacyjnymi. W wolnych chwilach lubi czytać książki i jeździć na rowerze.
Agnieszka Ciuba

Agnieszka Ciuba

Specjalista do spraw windykacji

W Kancelarii zajmuje się przygotowywaniem pism związanych z dochodzeniem należności. Jej hobby to film i dobra książka.
Karolina Lemańska

Karolina Lemańska

Starszy specjalista do spraw windykacji

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W Kancelarii przygotowuje pisma związane z dochodzeniem należności. W wolnych chwilach gra w siatkówkę, jeździ na rolkach, a zimą - na snowboardzie.
Angelika Gulczyńska

Angelika Gulczyńska

Specjalista ds windykacji

Studentka prawa cywilnego w Wyższej szkole Bankowej w Poznaniu. Swoją przyszłość zawodową wiąże również z prawem karnym. Prywatnie miłośniczka zwierząt i podróży.
Justyna Michalak

Justyna Michalak

Specjalista do spraw windykacji

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych Dziennikarstwa w Poznaniu. W sekretariacie Kancelarii zajmuje się kompletowaniem pism do sądów oraz bieżącym uzupełnieniem akt w formie tradycyjnej i elektronicznej. W wolnych chwilach lubi podróżować, chodzić do kina, a także czytać literaturę bałkańską.
Sandra Szmagaj

Sandra Szmagaj

Specjalista do spraw administracji

Absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją Matematyka Finansowa i Aktuarialna. Lubi podróżować i czytać książki.
Katarzyna Deka

Katarzyna Deka

Młodsza księgowa

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W Kancelarii zajmuje się kwestiami finansowymi Spółki. W wolnych chwilach lubi piec ciasta, a także czytać książki o tematyce sportowej.
Tomasz Choremski

Tomasz Choremski

Specjalista do spraw administracji

Prywatnie interesuje się sportem, w szczególności - piłką nożną. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i spędza czas ze znajomymi.
Karolina Brandt

Karolina Brandt

Specjalista do spraw administracji

W Kancelarii zajmuje się przygotowywaniem pism, prowadzeniem dokumentacji, zakładaniem akt elektronicznych i tradycyjnych.