Aktualności

Pokoleniowa zmiana w jednej z najbardziej cenionych kancelarii adwokackich

Adwokat Tomasz Grzybkowski, założyciel jednej z pierwszych w Poznaniu kancelarii adwokackiej, z czasem przekształconej w Adwokacką Spółkę Partnerską Grzybkowski & Guzek, 20 maja oficjalnie przekazał zarządzanie Kancelarią swoim młodszym kolegom. Mecenas Grzybkowski, oprócz działalności adwokackiej znany również z popularyzowania zagadnień prawnych w prasie, radiu, telewizji i Internecie, zamierza poświęcić się pracy doradczej i publicystycznej.

Symboliczne stery Kancelarii Tomasz Grzybkowski przekazał swojemu wychowankowi i dotychczasowemu wspólnikowi – Tomaszowi Guzkowi. Równocześnie grono partnerów zasilili radca prawny Marcin Szwanenfeld oraz adwokat Krzysztof Szczepański, od wielu lat związani ze Spółką. Marcin Szwanenfeld specjalizuje się w zagadnieniach związanych z dochodzeniem należności i jest autorem wielu fachowych opracowań. Krzysztof Szczepański, z wykształcenia prawnik i ekonomista, poza bieżącą obsługą klientów Kancelarii, zajmuje się również restrukturyzacjami i sprawami upadłościowymi.
Zarówno Tomasz Grzybkowski, jak i jego kontynuatorzy wierzą, że Kancelaria, dzięki swoim kompetencjom, wciąż będzie partnerem w trudnych sprawach dla najbardziej wymagających klientów z Polski i zagranicy.

Spółka specjalizuje się w prowadzeniu skomplikowanych spraw gospodarczych, podatkowych, związanych z nieruchomościami i dziedziczeniem. Zespół Kancelarii liczy obecnie blisko 40 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, doradców restrukturyzacyjnych, prawników oraz specjalistów od administracji

Zachęcamy do lektury obszerniejszej rozmowy z adwokatem Tomaszem Grzybkowskim.